Osuszanie budynków WarszawaOsuszanie budynków WarszawaOsuszanie budynków Warszawa

Oferta

Oferta naszej firmy obejmuje:

  • Izolacje przeciwwilgociowe
    • poziome – wykonywane iniekcyjnie
    • pionowe – wykonywane iniekcyjnie lub masami bitumicznymi
  • Izolacje powłokowe wykonywane od wewnątrz szlamami krystalizującymi
  • Drenaż opaskowy
  • Tynki renowacyjne
  • Wynajem osuszaczy kondensacyjnych

Izolacje poziome

Izolacje poziome wykonujemy metodami iniekcyjnymi. Najczęściej wykonujemy izolacje metodą Iniekcji Krystalicznej dr inż. Wojciecha Nawrota z Wojskowej Akademii Technicznej. Stosujemy również środki iniekcyjne firm: Remmers, Wacker, Hydroskop. 

Izolacje pionowe

Izolacje pionowe możemy odtworzyć zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz budynku. Od zewnątrz izolację wykonujemy przy użyciu mas bitumicznych nakładanych ręcznie lub natryskowo.
Izolację pionową wykonujemy również metodą iniekcyjną od wewnątrz budynku, dzięki czemu nie trzeba go odkopywać.

Izolacje powłokowe

izolacje powłokowe w formie szlamów krystalizujących, zabezpieczających przed działaniem wody pod ciśnieniem. Można je stosować zarówno w budynkach, jak i w zbiornikach betonowych. Izolacje powłokowe wykonujemy ręcznie lub natryskowo.

Drenaż opaskowy

Drenaże odprowadzające wodę z gruntu od fundamentów do kanalizacji, zbiorników, rowów, itp.

Tynki renowacyjne

Tynki renowacyjne są szczególnie polecane do stosowania na murach, w których została wykonana izolacja przeciwwilgociowa w formie iniekcji.

Wynajem osuszaczy

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza firmy MASTER. Osuszacze pomagają obniżyć wilgotność w piwnicach, halach basenowych, mieszkaniach, pomieszczeniach które uległy zalaniu na skutek awarii lub powodzi, a także w magazynach i halach produkcyjnych, w których zbyt wysoka wilgotność powoduje straty, a których usuwanie może być bardzo skomplikowane i kosztowne

 

Nasi partnerzy w osuszaniu

Partnerzy w osuszaniuPartnerzy w osuszaniuPartnerzy w osuszaniuPartnerzy w osuszaniuPartnerzy w osuszaniuPartnerzy w osuszaniu

Szybki kontakt

© 2009-2018 osuszymy.pl

Stworzone i napędzane przez o.net.pl